Fotograf Chrzest Kraków – Zobacz zdjęcia z chrzcin!

W czeluściach internetu przemierzacie oferty wyszukując fotograf chrzest Kraków. Mam na imię Marek i z przyjemnością zrobię dla Was piękne zdjęcia. Chrztami zajmuję się od kilkunastu lat. Mam zezwolenia z Kurii na fotografowanie w kościołach, dzięki temu macie pewność, że Wasza uroczystość odbędzie się bez niemiłych niespodzianek ze strony fotografa.

Bez wątpienia przed Wami pierwsza ważna uroczystość Waszego dziecka. Cieszę się, że trafiliście na moją stronę, ponieważ pomogę Wam dokonać właściwego wyboru! Dlatego jeśli szukacie naprawdę dobrych zdjęć z Chrztu w Krakowie, to świetnie trafiliście!

fotograf chrzest kraków

Zdjęcia na krakowskim Chrzcie

Chrzciny to ważna ceremonia zwłaszcza gdy dotyczy pierwszego dziecka lub wnuczka w rodzinie. Należy pamiętać, że jest to bardzo kameralna uroczystość . Ma to swoje zalety, ponieważ wśród zaproszonych gości są najbliższe Wam osoby. Dlatego ja, mogę skupić się właśnie na najbliższych. Czy będzie to Kraków, czy okolica i ujęcia w restauracji, nie ma problemu. Dojadę wszędzie tam, gdzie będziecie potrzebowali dobrych zdjęć.

Ceremonia ochrzczenia w Krakowie błogosławieństwo na chrzcie w Krakowie

Co da Wam profesjonalny fotograf na Chrzcie w Krakowie?

Uroczystości rodzinne przeżywajcie w pełni i przede wszystkim cieszcie się nimi. Nie liczcie więc na to, że ktoś zrobi dobre „fotki”. Dlatego warto uwiecznić te chwile na zdjęciach, wykonanych przez profesjonalnego fotografa, specjalizującego się w zdjęciach z Chrztu. Miejmy na uwadze, że Kraków to piękne miasto i piękne kościoły, dlatego właśnie zdjęcia z krakowskich chrztów wychodzą zawsze pięknie, tym bardziej warto pomyśleć o fotografie!

Przygotowania do Chrztu w Krakowie Fotografia poświęcona Chrztom w Krakowie

Zobaczcie inne zdjęcia w PORTFOLIO fotograf na chrzciny – Kraków i okolice.

Zdjęcia z Chrztu Kraków? …a może z przygotowaniami i imprezą?

Moje zdjęcia często nie kończą się na Chrzcinach w Kościele w Krakowie oraz rodzinnych fotografiach pozowanych przed kościołem, ponieważ chcę opowiedzieć pełną historię tego ważnego dnia. Z tego powodu z przyjemnością zrobię dla Was reportaż od przygotowań w domu, ubierania dziecka, ujęć rodziny, spotkań przed kościołem, całej ceremonii Chrztu w kościele, życzeń, zdjęć w restauracji oraz rodzinnych i spontanicznych rozmów gości.

Czy robię zdjęcia tylko w rejonie Krakowa?

Fotografuję Chrzty w Krakowie i okolicach, ale bez problemu dotrę wszędzie tam, gdzie będziecie mnie potrzebować. Dajcie znać gdzie mieszkacie, a na pewno przyjadę w każde ważne dla Was miejsce. Zostawcie ślad w formularzu poniżej. Wystarczy kilka słów o Waszym niezwykłym dniu (data, miejsce i oczywiście Wasz numer telefonu lub sam email).

Fotografia chrzcin w kościele

Istotnym jest, że nie ma przeszkód, żebym uwiecznił dla Was na zdjęciach tylko najważniejsze momenty z Chrzcin. Może to być tylko ceremonia w kościele w Krakowie, lub dodatkowo w domu, restauracji. Dlatego właśnie już teraz zapytajcie o wolny termin, by zapewnić sobie wyjątkową pamiątkę w postaci pięknych fotografii z Chrztu.

Na koniec nadmienię, że moje bieżące reportaże możecie znaleźć na mojej facebookowej stronie


Zdjęcia z Chrztu Kraków impreza po chrzcie

krakowski fotograf na chrzest w kościele

Fotografia chrztu pod Krakowem Zdjęcia z Chrztu pod Krakowem

Przygotowania do chrzcin w KrakowieWasz fotograf na Chrzcie – Kraków