Fotograf komunijny – zdjęcia w kościele

Pierwsza Komunia święta to ogromne przeżycie religijne. To wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka, ale równocześnie wielki krok do dorosłości. Dzisiejsze fotografie komunijne to nie tylko reportaż i zdjęcia przed kościołem. W fotografii komunijnej znajduje się również miejsce na przygotowania, reportaż z komunii, przyjęcia jak również sesje. Dlatego fotograf na komunię trafia coraz częściej. Zarówno jako fotograf dla klasy, jak również indywidualny a zdjęcia z komunii będą wspaniałą pamiątka dla całej rodziny. Dlatego jeśli szukasz fotografa komunijnego w Małopolsce lub na Śląsku, to zapraszam Cię do zobaczenia mojej strony.

Fotograf komunijny – Małopolska, Śląsk

W ofertach komunijnych jestem bardzo elastyczny i zawsze dobieram zakres działań wspólnie z rodzicami. Najczęściej reportaż rozpoczynam przed mszą świętą, kiedy dzieci ustawiają się przed kościołem. Jest to dobry czas na złapanie emocji i luzu zanim zacznie się bardziej uroczysta część. W trakcie mszy, uwagę skupiam na dzieciach, ich wystąpieniach, wręczeniu darów oraz oczywiście przyjęciu pierwszej komunii. Po mszy zapraszam do zdjęć z księdzem oraz rodziną.

Indywidualne ujęcia komunijne w kościele

Jeżeli jest taka możliwość oraz pozwolenie księdza, mogę zrobić dla Was reportaż indywidualny w kościele. Często jednak zdarza się tak, że w kościele jest jeden fotograf. Dla mnie to zrozumiałe, dlatego wówczas proponuję klientom reportaż przed mszą, oraz zdjęcia po pierwszej komunii. Mamy wtedy wyłącznie czas dla siebie i nie musimy oczekiwać w kolejce do wspólnego fotografa. Nie ma też ograniczeń co do ilości zdjęć z rodziną. Chętnie robię fotografie komunijne z rodzicami.

Czy każdy może wykonywać zdjęcia w kościele?

Oprócz doświadczenia w fotografii komunijnej posiadam także kwalifikacje oraz świadectwo ukończenia kursu fotografii w miejscach sakralnych. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nierzadko takie świadectwo wymagane jest przez księdza.

Więcej  komunijnych znajduje się w moim PORTFOLIO
Moje reportaże możecie znaleźć również na mojej facebookowej stronie fotograf komunijny

Z każdego reportażu czy sesji komunijnej mogę stworzyć piękny album. Zobacz przykład:

 

Fotograf na komunię w Małopolsce i Śląsku? Marek Tarnówka Fotografia!

fotograf komunia fotografia komunijna Małopolska fotograf dla grupy komunijnej fotograf na plener komunijny sesje plenerowe