Grupowy fotograf komunijny w kościele na 2025 r.

Cieszę się, że trafiliście na moją stronę szukając grupowego fotografa komunijnego. Pierwsza komunia święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, ale również rodziców. Nie dziwi mnie więc fakt, że szukacie najlepszego fotografa, by zdjęcia z Komunii w kościele były wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia. Zapewne chcielibyście poznać ofertę, dlatego poniżej postaram się przedstawić ofertę komunijną oraz zakres prac, które wykonuję. Fotografią komunijną zajmuję się na terenie Śląska i Małopolski.

Oferta i cennik grupowego fotografa komunijnego

Dla każdej grupy komunijnej przygotowuję indywidualną ofertę, biorąc pod uwagę ilość dzieci w grupie oraz odległość, która nas dzieli. Staram się zawsze dopasować ofertę tak, by w 100% Was usatysfakcjonować jakością usług i ceną. Dlatego składając zapytanie, możecie od razu podać datę, ilość dzieci oraz miejscowość.

Standardowa oferta komunijna to: 5 zdjęć w formacie 15×21 cm w komunijnym etui, lub z albumikiem z twardymi kartami 20×20 cm.  Fotografie komunijne obejmują: portret dziecka w ławce lub szeregu, przyjęcie komunii, zdjęcie z księdzem lub samo dziecko po mszy, zdjęcie z rodzicami i zdjęcie grupowe.
Dodatkowo gratis! Reportaż z całej uroczystości (wystąpienia dzieci, rodziców, goście w ławkach itd.). Jest to świetny dodatek, który wyróżnia mnie wśród komunijnych fotografów grupowych. Na ujęciach zawsze znajdzie się ktoś z Waszych bliskich. W zależności od ilości dzieci oraz tego jak wiele się dzieje, z reportażu dostajecie 50-200 zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Cennik w wyżej podanym przykładowym pakiecie zaczyna się od 90 zł za osobę. Ceny zależne są od liczby dzieci komunijnych w grupie.

Zakres prac fotografa komunijnego?

Grupowy fotograf komunijny jest jedną z pierwszych osób, które pojawiają się przed uroczystością. Na początku staram się uchwycić detale i wystrój kościoła. Później, gdy pojawiają się pierwsze osoby, jestem do Waszej dyspozycji i z przyjemnością robię Wam i Waszym pociechom spontaniczne zdjęcia przed kościołem. Kolejny etap to cała ceremonia w kościele (zdjęcia dzieci, wystąpień, przyjęcie komunii, goście w ławkach). Po mszy zostaję, by wykonać fotografie grupowe i rodzinne.
Jako fotograf komunijny staram się uwiecznić te wszystkie ważne chwile w profesjonalny, estetyczny i pełen emocji sposób. Niezwykle ważne jest dla mnie, by każda rodzina mogła zachować piękne wspomnienia z pierwszej komunii świętej.
Czy to wszystko? Nie! Tak naprawdę to dopiero połowa pracy, ponieważ jako profesjonalny fotograf grupowy, każde zdjęcie z pakietu przechodzi u mnie dokładną autorską obróbkę oraz retusz, by uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

Grupowy fotograf komunijny. Moje doświadczenie – Wasza satysfakcja

W grupowej fotografii komunijnej posiadam wieloletnie doświadczenie, które staram się przelewać na zdjęcia z każdego zlecenia. Moje doświadczenie przekłada się na opinie, z którymi można zapoznać się na GOOGLE oraz oczywiście na zdjęciach w portfolio. Ponadto, poniżej przedstawiam przykładową listę kościołów, w których pojawiam się jako komunijny fotograf dla grupy:
Św. Augustyna i św. Jana Chrzciciela w Krakowie
Wniebowzięcia NMP w Chorzowie
Św. Wojciecha i Katarzyny w Jaworznie
NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie
Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Kluczach
Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Jaroszowcu
Św. Stanisława w Cieślinie
Św. Małgorzaty w Bydlinie
Św. Apostołów Piotra i Pawła w Krzykawce
Św. Andrzeja Boboli w Bukownie
Św. Idziego w Tczycy
Św. Marii Magdaleny w Gołaczewach
oraz inne kościoły w Małopolsce i Śląsku.

Co ważne, mam pozwolenie Kurii na wykonywanie zdjęć w kościele. Dzięki temu, macie pewność i spokój z akceptacją fotografa komunijnego przez proboszcza.

 

Co więcej mogę zaoferować?

Ofertę dobierzemy wspólnie, a może to być np. minialbumik, zdjęcia – plakaty, fotoobrazy, zdjęcia na płycie DVD lub pendrive.
Dodatkowo, dla dzieci z mojej grupy komunijnej, proponuję sesję w białym tygodniu w atrakcyjnej, niższej cenie. Dla rodziny, która chciałaby sprezentować sesję komunijną proponuję VOUCHERY na różne kwoty, zależne od ilości zdjęć na sesji.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub przez formularz poniżej. Jeżeli szukacie fotografa grupowego w Olkuszu, Zawierciu, Jaworznie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Chrzanowie, to poproście o ofertę i cennik!